برترین

​تعمیر تخصصی آبگرمکن چگونه است؟و تفاوت آنها در چیست؟

تعمیر تخصصی آبگرمکن چگونه است؟و تفاوت آنها در چیست؟

آبگرمکن های برقی شبیه به پسر عموهایشان که از گاز استفاده می کنند ، است. هر دوی آنها از ژاکت مخزن ذخیره عایق ساخته شده از فولاد ، با عایق بندی بین مخزن ذخیره و ژاکت مخزن برای کاهش اتلاف حرارت آب گرم استفاده می کنند.

تفاوت اصلی بین آبگرمکن های برقی و گازی منبع حرارت است. در تعمیر یک آبگرمکن برقی ، آب توسط عناصر حرارتی بالا و پایین برقی که به مخزن آب کشیده می شوند ، گرم می شود. آبگرمکن های گازی دارای مشعل گازی هستند که آب را از زیر مخزن گرم می کند.

مشکلات کم و یا بدون گرما معمولاً به دلیل از کار افتادن یک عنصر گرمایشی ، یک قسمت ارزان قیمت است که جایگزینی آن نسبتاً آسان است. مشکلات دیگر ممکن است به دلیل تنظیمات نامناسب ، فشار زیاد آب در خانه یا عدم نگهداری مخزن باشد.

تفاوت آبگرمکن ها در چیست؟

آبگرمکن های مسکونی و تجاری هر دو دارای ضمانت محدود هستند. روی هر مخزن یک پلاک درجه بندی با مدل و شماره سریال وجود دارد. این اعداد جزئیات سال ساخت مخزن را مشخص می کنند و تعیین می کنند که آیا مخزن دارای ضمانت نامه منسجمی است که ممکن است مخزن یا قطعات جدیدی را به صورت رایگان یا تخفیف ارائه دهد. در صورت نشت مخزن یا خراب بودن عنصر ، اطلاعات را به صورت عکس یا پایین پایین بگیرید و با سازنده تماس بگیرید. ضمانت های تولید کننده شامل کار مزرعه ای نیست. این کاری است که می توانید قبل از شروع عیب یابی مشکل انجام دهید.

آبگرمکن های برقی وسایلی با ولتاژ بالا (240 ولت) هستند که هنگام روشن شدن برق کار با آنها خطرناک است. قبل از بررسی قسمتهای برقی بخاری ، با خاموش کردن قطع کننده مناسب در پانل سرویس منزل (جعبه شکن) ، برق مدار بخاری را قطع کنید.

نشت آب گرم کن می تواند نشانه ای از یک طیف گسترده ای از مشکلات، همه از آن باید فورا تعمیر لوازم خانگی برای جلوگیری از شکست در کل. گرچه خودتان می توانید نشتی بخاری را برطرف کنید ، اما تشخیص منبع نشت آبگرمکن و ترمیم ایمن آن یک کار چالش برانگیز است.

منبع : http://bit.ly/3nZXf0Q


برچسب ها : تعمیر ابگرمکن , آبگرمکن , عیب یابی آب گرمکن ,
+ نوشته شده در دوشنبه 29 دی 1399ساعت 5:04 توسط مهدی | | تعداد بازدید : 34