برترین

ریش تراش خود را تعمیر , عیب یابی و سرویس کنید

چگونه می توانم ریش تراش خود را تعمیر و سرویس کنم؟

وقتی تیغه های شما شروع به کشیدن مو می کنند اولین چیزی که باید امتحان کنید استفاده از دو قطره روغن قیچی روی تیغه ها و آزمایش مجدد برش است. (روغن تیغه ها را روغن کاری می کند و به آنها اجازه می دهد تا با سرعت مناسب کار کنند و برش بهتر را تضمین می کنند. همچنین به دستگاه خنک کننده کمک می کند تا خنک کننده عمل کند. اگر تیغه های برش دهنده شما هنوز موها را می کشند ، باید تیغه های خود را تعویض کنید یا اینکه آنها را تیز کنید.

در حالی که هیچ چیز احساس تراشیدن نزدیک را با تیغ مستقیم مناسب نمی کند ، اکثر مردم نه وقت دارند و نه تمایلی برای انجام این همه تلاش در اصلاح دارند. ریش تراش برقی به هیچ وجه تراشیده و محکم به شما می دهد. متأسفانه ، مانند همه دستگاه های برقی ، ریش تراش شما نیز ممکن است با مشکل روبرو شود. یادگیری چند ترفند عیب یابی به شما کمک می کند اطمینان حاصل کنید که هرگز مجبور نیستید با مواد تهویه دو روزه سر کار بروید.

مشکلات رایج

بیشتر مسائل مربوط به تیغ رمینگتون را می توان در دو موضوع عمده جستجو کرد: باتری های تخلیه شده یا از بین رفته و برش های کثیف یا فرسوده. اگر به نظر می رسد تیغ شما به درستی بریده شده است ، اما به نظر می رسد فاقد توان لازم برای چرخاندن برش است ، عیب یابی باتری را امتحان کنید. اگر تیغ شما قدرت کافی دارد ، اما برش ضعیفی دارد ، ممکن است مسئله وجود کثیفی در مجموعه سر یا برش های کسل کننده باشد.

عیب یابی باتری

اطمینان حاصل کنید که تیغ شما کاملاً شارژ شده است.برای تعمیر ریش تراش خود را به آداپتور برق متصل کنید و آداپتور را به یک پریز برق کار کنید. ریش تراش خود را بگذارید حداقل 24 ساعت شارژ شود. بهتر است حداقل سه بار باتری های رمینگتون را خاموش کرده و کاملاً شارژ کنید تا باتری ها کاملاً مطبوع شوند.

اگر شارژ کامل باتری ها کمکی نکرد ، ممکن است لازم باشد آنها را کاملاً تعویض کنید. متأسفانه باتری های قابل شارژ در تیغ ریش تراش به طور دائمی متصل هستند ، بنابراین شما خودتان نمی توانید آنها را تعویض کنید. اگر فکر می کنید مشکل از باتری ها است ، باید با سه سوت تعمیر تماس گرفته و تیغ خود را به یک مرکز مجاز خدمات ببرید تا تعویض شود.

عیب یابی برش

برای عیب یابی و تعمیرات تیغ ریش تراش خود را تمیز نگه دارید تا از عملکرد مناسب اطمینان حاصل کنید. تمیز کردن قسمت بیرونی به راحتی پاک کردن آن با یک پارچه مرطوب است. همچنین باید سرها را با برداشتن قسمت جلوی تیغ ، بیرون کشیدن تراشه های اضافی و شستشوی سر در زیر آب روان تمیز کنید.

اگر این تمیز کردن اساسی مشکلی را برطرف نکرد ، برش ها باید کاملا تمیز شوند. این فرایند به سادگی شامل برداشتن روکش جلویی و مالش دادن برش ها با یک برس و مقدار کمی صابون ظرف است. پس از انجام این کار ، برش ها را در آب روان بشویید و تیغ را دوباره جمع کنید.

ریش تراش های مختلف معمولاً عمر باتری بسیار خوبی دارند. در نهایت شما باید مرتباً و بیشتر آنها را شارژ کنید تا زمانی که باتری کاملاً از بین رفته و قابل شارژ مجدد نباشد. در این زمان می توانید تصمیم بگیرید که آیا تیغه ها برای خرید یک ریش تراش جدید به اندازه کافی کسل شده اند یا اینکه می توانید باتری های آن را تعویض کنید. جایگزینی باتری در ماشین تراش مختلف با ابزارهای مناسب کار ساده ای است.


برچسب ها : ریش تراش , ماشین ریش تراش , تعمیر ماشین ریش تراش , عیب یابی ماشین ریش تراش , تعمیر ماشین اصلاح ,
+ نوشته شده در دوشنبه 29 دی 1399ساعت 15:26 توسط مهدی | | تعداد بازدید : 98

ساخت وبلاگ جدید رایگان وی آهنگ مشاور گروپ دکتر ذهن خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]